Natūralių akmenų reikšmė – aprašymai

Pastatas Jame nukreipti brangakmeniai tikime, kad papuošaluose naudojami kristalai ir akmenys – tai ne tik gražūs ir putojantys daiktai, kurie papildys nešiotojo grožį, įvaizdį ir žavesį. Tikime, kad jie suteiks ir kažkokios ypatingos energijos – energijos, kuri pagerins žmogaus psichinę būseną, kurs gyvenimo džiaugsmą, ar apsaugos nuo neigiamų energijų.

Šiame puslapyje mes sudarėme Nela Gems naudojamų natūralių akmenų, kristalų ir perlų paaiškinimus bei jų gaminamos energijos aprašymus. Ne patys sugalvojome, o susirinkome iš įvairių resursų. Tikėti tuo ar ne, yra kiekvieno pasirinkimas.

Tikimės, kad šie aprašymai padės išsirinkti Jums ir Jūsų sielos būsenai tinkamiausią akmenį, krištolą ar perlą iš natūralių rankų darbo papuošalų asortimento Nela Gems.

Agatas

Stiprybės ir harmonijos akmuo. Stiprina intelektą, didina koncentraciją ir analitinius gebėjimus (ypač padeda mokiniams, aktoriams), neša sėkmę, didina energiją. Skatina ilgaamžiškumą. Suteikia emocinių jėgų, išsklaido baimę, mažina stresą. Pagerina santykius, valo ir stabilizuoja aurą pašalindama arba transformuodama neigiamą energiją. Sukuria saugumo jausmą. Ieškau agato čia.

Ahāts spēka un harmonijas akmens

AMETISTAS

Atsargumo, stiprybės, išminties ir apsaugos akmuo. Simbolizuoja tiesą, sveikatą ir dvasinę išmintį. Išvalo nuo neigiamos energijos. Ramina protą, padeda įveikti baimę, nuima stresą ir įtampą, numalšina pyktį ir suteikia ramybę, padeda išlaikyti optimizmą, subalansuoja nuotaikų svyravimus. Padeda nuo nemigos. Ieškau ametisto čia.

Ametists gudrības un prāta akmens

HEMATITAS

Proto akmuo. Padeda subalansuoti emocijas ir energijas tarp kūno, proto ir dvasios, malšina pyktį. Hematitas išsklaido neigiamas energijas, paversdamas jas meile. Sušildo ir aktyvina kūną, sukuria stiprybės jausmą. Pašalina įtampą, ypač skrydžio metu, gerina energiją ir širdies ritmą. Padidina intuiciją, suteikia vidinės energijos. Išminties ir drąsos simbolis.

JASMA

Švelnumo ir atsipalaidavimo akmuo. Padeda atsipalaiduoti, suteikia ramybės, vientisumo ir pasveikimo, ypač streso metu. Padeda kelionėse. Suteikia apsaugą ir sugeria neigiamą energiją, įskaitant elektromagnetinę ir aplinkos taršą. Lavina vaizduotę, padeda idėjas paversti veiksmais. Subalansuoja kūno vibracijas. Jaspis yra stabilumo akmuo. Ieškau jaspio čia.

LABRADORITAS

Magiškas akmuo. Lavina mistinius sugebėjimus ir psichinę galią. Saugo aurą – išvalo ją nuo negatyvo ir užtikrina, kad energija nenutekėtų. Jei esate išsekęs, tai suteiks jums jėgų. Labradoritas nuo seno laikomas pinigų ir finansinės gerovės akmeniu, jis ne tik traukia, bet ir saugo pinigus. Ieškau labradorito čia.

GANA

Suteikia stabilumo ir ramina. Emocinio atgimimo akmuo, leidžiantis „nuleisti“ nepageidaujamas emocijas ir įpročius. Stiprina pasitikėjimą savimi ir padeda įgyvendinti Jūsų norus – labai geras pagalbininkas droviems ir neryžtingiems žmonėms. Ypač tinka karštakraujam personažui – leidžia valdyti emocijas ir temperamentą. Ieškau lavos čia.

LAZURITAS

Už pasitikėjimą savimi, teisingumą, atvirumą. Tai sveikatos akmuo – skatina dvasinį sveikimą, suteikia dvasios ramybę ir valią, didina fizinius gebėjimus ir valo aurą, suteikia tyrumo jausmą, stiprina draugystę ir padeda spręsti meilės problemas. Kaip talismanas, jis atneša dėvėtojui sėkmę, klestėjimą, laimingą meilę. Ieškau lapis lazuli čia.

MAGNEZITAS

Atneša ramybę meditacijos metu. Padeda vizualizuoti mintis. Leidžia protui atsiliepti į širdies troškimus, atneša laimės jausmą į vidinį pasaulį. Pagerina miegą. Naudinga sveikatai – stiprina ir gydo virškinimo sistemą, kraujotaką. Skatina medžiagų apykaitą, stiprina kaulus ir dantis. Nuimkite, įtempkite, atleiskite raumenis. Ieškau magnezito čia.

OBSIDIANAS

Galingas apsauginis akmuo, kuris sukuria skydą nuo neigiamų energijų. Apsaugo nuo depresijos, įtampos ir psichinės įtampos. Suteikia proto aiškumo ir išsklaido netvarką, padeda susikaupti. Sumažina emocinius blokadas ir praeities traumas. Gali išlaisvinti gilias pasąmonines baimes. Suvienodina energijos apykaitą, suteikia harmonijos ir sveikatos. 

ONIKSAS

Suteikia įkvėpimo ir suteikia objektyvumo. Padeda įsiklausyti ir išgirsti vidinį balsą. Suteikia emocinę pusiausvyrą, savikontrolę ir pašalina stresą. Atstumia neigiamą energiją, blogą akį. Padeda susidoroti su blogais įpročiais. Oniksas – karingas akmuo, suteikiantis jėgų pasiekti tikslą ir išlaikyti rezultatą.

PERLAI

Puošyba perlais ir jų istorija yra senovės, perlai visada priklausė vertybėms, kurios simbolizuoja galią ir turtus. Perlai – klasikinė puošmena, kuri niekada neišeina iš mados ar nepraranda aktualumo, o joks kitas brangusis akmuo ar taurusis metalas nesugebėjo užburti žmonių daugiau šimtmečių.

RODONITAS

Užuojautos akmuo ir emocinis balansuotojas, kuris valo praeities žaizdas ir randus (tiek fizinius, tiek emocinius. Stimuliuoja, valo ir aktyvina širdį. Mažina nerimą ir nerimą. Rodonito energija įgalina sekti savo intuiciją ir sielos pašaukimą, veda į atsakymus ir dvasinius klausimus.

ROŽINIS KVARCAS

Meilės akmuo – atveria širdies čakrą visoms meilės rūšims. Didina savigarbą, pasitikėjimą savimi, užuojautą ir toleranciją. Padeda partnerystėje ir slopina neigiamas emocijas – pyktį, baimę, nuoskaudą, taip pat gydo emocines žaizdas ir liūdesį, suteikdamas vidinę ramybę. Gydo fiziniu ir emociniu lygmeniu. Leidžia atsiverti ir priimti meilę. Ieškau rožinio kvarco čia.

Rožu kvarcs mīlestības maiguma akmens

SODALITAS

Panašus į šviesų, tamsų pietų dangų. Tiesos, atvirumo ir nuoširdumo akmuo. Jis skatina protinį vystymąsi, mažina nuotaikų svyravimus. Skatina kalbėti tiesą ir suteikia pasitikėjimo savimi. Aktyvina skydliaukės veiklą, padeda sergant epilepsija. Mažina plaukų slinkimą.

KRISTOLINIAI PERLAI

Puikios kokybės tikrų perlų kopija. Jie pagaminti iš unikalios krištolo šerdies, padengtos naujoviška perlamutro danga, kuri sukuria nepriekaištingą, šilko lygų ir apvalų paviršių. Laikydami šį perlą rankose jaučiate vėsą ir sunkumą, palaipsniui jis prisitaiko prie kūno temperatūros, kas būdinga ir natūraliam perlui. Ieškau krištolinių perlų čia.

Swarovski pērles un kristāli